AKB pre firmy

Organizujete pre svoju firmu akciu, ktorej by ste chceli dať punc originality? Chcete svojim zamestnancom, prípadne obchodným partnerom, darovať nezabudnuteľný romantický zážitok? Astronomický klub Bratislava Vám vie na mieru ušiť skutočné astronomické pozorovanie.

Nezáleží na tom, či sa Vaša akcia odohráva v meste alebo na vidieku, v noci alebo počas dňa. Naši odborníci Vás prevedú aktuálnou oblohou, súhvezdiami zvieratníka a na vlastné oči môžete v astronomickom teleskope uvidieť vzdialené objekty našej slnečnej sústavy a dokonca aj galaxie, ktoré ste doteraz mali možnosť vidieť len na fotografiách.

V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte mailom na adrese firmy@vesmir.sk. Zároveň Vás prosíme o nasledovné doplnkové informácie:

 

  • približný počet účastníkov firemnej akcie
  • počet ďalekohľadov, ktorý by ste si priali mať na svojej akcii
  • špecifikácia činnosti, t.j. či sa bude jednať len o pozorovanie s výkladom, resp. aj s prednáškou, príp. inou vami navrhnutou aktivitou
  • miesto a dátum konania akcie (čo najpresnejšie)

 

Informácie prosíme poslať v dostatočnom, najlepšie minimálne mesačnom, predstihu.

Na firemných akciách je obsluha ďalekohľadov plne v kompetencií členov astronomického klubu, ktorí sa budú podieľať na akcií. Počet obsluhujúcich členov astronomického klubu závisí od vyššie uvedených špecifikácií a minimálny počet na konkrétnu akciu určuje Astronomický klub Bratislava a to na základe dohody s organizátorom akcie.

Výška honoráru astronomickému klubu za vykonanie akcie sa stanovuje na základe dohody medzi Astronomickým klubom Bratislava a organizátorom akcie.